skip to Main Content

Rychlé půjčky jsou známé tím, že si hravě poradí s veškerými finančními problémy. Většinou se poskytují jen na menší objem finančních prostředků. Pokud tedy sháníte rychle například 500 000 Kč, se svou žádostí pravděpodobně neuspějete. Jestliže ale jde o částku v jednotkách nebo desítkách tisíc korun, poskytovatelé jsou většinou schopni vám a vašim konkrétním požadavkům vyjít vstříc. S rychlou půjčkou se snadno oprostíte od finančních problémů. Navzdory malé částce je její velkou předností, že se dá využívat i opakovaně.

Nonstop půjčka s vyřízením ještě dnes

Rychlé půjčky se často poskytují jako nonstop půjčky. To znamená, že o peníze můžete požádat v kteroukoliv denní nebo noční hodinu. Schvalují se také během víkendů nebo o státních svátcích. Schvalování těchto půjček je již částečně automatizované, takže stačí, když splníte požadavky poskytovatele, jelikož nikdo vaši žádost nebude blíže řešit. Taková půjčka se schválí již během 1 minuty a za stejnou dobu se vyplácí převodem z běžného účtu. Pokud o ni požádáte ještě dnes, můžete si být jisti, že právě dnes peníze obdržíte. Je ideálním řešením na všechny malé a neodkladné finanční problémy.

Kde si sjednat rychlou půjčku

Sjednání rychlé půjčky nabízejí především soukromé osoby a nebankovní finanční společnosti. V bance vyřízení žádosti o půjčku trvá většinou déle. Vybrané společnosti vám poskytnou i první půjčku zcela zdarma, takže při první žádosti nemusíte řešit úročení ani poplatky. Jinak se rychlé půjčky poskytují jako mikropůjčky v jednotkách až desítkách tisíc korun. Při půjčce do 5 000 Kč se obejdete i bez smlouvy. Pokud byste chtěli půjček využívat opakovaně u vybrané finanční společnosti, vyplatí se zde sepsat rámcovou smlouvu.

Ihned po schválení se půjčka vyplácí na běžný účet nebo v hotovosti, dle možností finanční společnosti a preferencí žadatele. Převod na běžný účet je pro mnoho lidí pohodlnější. Obzvlášť dnes kdy založení účtu v bance není ničím neobvyklým. Má ho už skoro každý a některé banky nabízejí i jeho vedení zcela zdarma. Pokud máte zájem o hotovostní výplatu, tak ta může proběhnout na pobočce společnosti nebo přes obchodního zástupce. Podobně se i rychlá půjčka splácí.

Jak požádat o rychlou půjčku

O rychlou půjčku lze požádat online přes internet nebo prostřednictvím svého mobilního telefonu – telefonicky nebo přes SMS. Online žádost je snadná a také rychlá. Během 5 minut ji odešlete poskytovateli a můžete se těšit na její rychlé schválení. Pokud žádáte přes SMS, máte výhodu, že svou žádost odešlete opravdu odkudkoliv. Potřebujete požádat cestou do práce? Jste v zahraničí na dovolené a chybí vám finanční prostředky? Díky svému mobilnímu telefonu vše snadno vyřešíte.

Kdo může získat tento typ půjčky

  • Všichni zaměstnanci na dočasný i stálý pracovní poměr
  • Podnikající fyzické osoby
  • Ženy na mateřské dovolené
  • Studenti s přivýdělkem
  • Důchodci a senioři v pokročilém věku

Půjčky jsou určeny pro zájemce ve věku od 18 let. Jelikož předmětem rychlé půjčky bývá menší objem finančních prostředků, nevyžadují se většinou žádná další potvrzení nebo třeba ručitel či zástava nemovitosti. Stačí mít trvalý pobyt v České republice nebo české občanství.

Back To Top