skip to Main Content

Půjčka bez příjmu ihned

Rychlá půjčka bez doložení příjmu ihned na účet

Rychlá půjčka bez doložení příjmů

Máte nízké měsíční příjmy? Chtěli byste požádat o půjčku, ale nemůžete si dovolit jejich doložení? Na finančním trhu se dnes nabízí celá řada zajímavých produktů, včetně půjček bez doložení příjmu. Ty mnohdy nabízejí stejně výhodné podmínky jako půjčky, u nichž je nezbytné prokázat, že máte dostatečné a pravidelné výdělky. Půjčky bez příjmu zajišťují soukromé finanční společnosti i některé banky. Může se jednat o půjčky v jednotkách, desítkách i ve stovkách tisíc korun. Bez dokládání příjmu se poskytují například i hypoteční úvěry.

Nedokládejte svůj příjem, když nemusíte

Nutnost doložení příjmu může být při žádosti o půjčku velkou komplikací. Při nutnosti jeho prokazování banky často požadují, aby zájemci měsíčně dosáhli na poměrně vysokou mzdu. Jen tak půjčku poskytnou. Jedná se však pouze o pravidelné a prokazatelné příjmy. Pokud tedy máte nějaké příjmy například z brigády nebo máte v práci smlouvu jen na dobu určitou, nebude se u takové žádosti na tyto peníze brát zřetel a vy pravděpodobně vybranou půjčku nezískáte. Půjčky, které vyžadují doložení příjmu, jsou administrativně náročnější. Vy musíte sehnat potřebná potvrzení a i schválení takové žádosti trvá mnohem déle.

Mikropůjčky i spotřebitelské úvěry

V nabídce půjček bez příjmu můžete nalézt různé typy krátkodobých, střednědobých i dlouhodobých úvěrů. Mezi ty krátkodobé patří půjčky před výplatou, které nabízejí především soukromé finanční společnosti. Jedná se o půjčky do 20 000 Kč, u nichž se při schvalování nedokládají příjmy, nenahlíží se do registrů dlužníků, ani se nemusí schvalovat účel využití finančních prostředků. S mikropůjčkou tak hravě rychle zafinancujete své potřeby, a to i bez doložení příjmu. Protože nemusíte dokládat, kolik měsíčně vyděláte, vaše žádost se vyřídí velmi rychle.

Lidé, co si nemohou dovolit doložit své měsíční příjmy, mohou však požádat i o spotřebitelský nebo hypoteční úvěr. Zde už je většinou nutné uvažovat o vyšší úrokové sazbě nebo o vyšších poplatcích. Na druhou stranu ale máte větší jistotu, že dojde ke schválení úvěru. Pokud se nevyžaduje doložení příjmu, může být poskytovatelem požadováno například doložení obratu na účtu nebo alespoň čestné prohlášení o příjmech. Při schvalování žádosti nezáleží na tom, kolik měsíčně vyděláte nebo odkud příjmy plynout. Během splácení byste se však neměli dostat do situace, že nebudete mít vůbec žádné příjmy, jelikož pak by vám půjčka mohla způsobit velké problémy.

Přednosti půjčky bez doložení příjmů

  • Půjčka je rychle vyřízená, protože se neposuzuje výše příjmů
  • Ušetříte čas, který byste jinak museli věnovat nezbytnému zařizování
  • Půjčka je na 100 % diskrétní
  • Nedoložení příjmů nutně neznamená větší poplatky
  • Půjčka se hodí pro každého – i pro dočasně nezaměstnané osoby

Pro koho je tato půjčka určena

O půjčku bez doložení příjmů ihned mohou požádat všechny osoby, které nemají pravidelné měsíční příjmy nebo měsíčně pobírají jen malý finanční obnos. Je vhodná pro zaměstnance i podnikající fyzické osoby, seniory, studenty nebo pro maminky na mateřské dovolené. Pokud se potýkáte s finančními problémy, neváhejte o ni požádat.

Nejnovější články
23Říj 15

Jak vybírat půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou oblíbené mezi žadateli o půjčku, kteří již mají záznam v registru dlužníků, i mezi těmi, kteří mají dobrou platební historii. Tyto půjčky v porovnání s běžnými…

Back To Top