skip to Main Content

Půjčka bez registru umožňuje každému zájemci rychlé sjednání. Na její poskytování se zaměřují především soukromé finanční společnosti, jelikož banky nahlížejí do registrů a posuzují tak bonitu žadatele o úvěr. Jestliže tedy máte záznam v některém z registrů dlužníků, se svou žádostí v bance pravděpodobně neuspějete. Půjčky bez registru jsou velmi flexibilní a snadno se přizpůsobí individuálním požadavkům každého zájemce. Přesvědčte se, že sjednání takové půjčky přináší mnoho benefitů.

Kde si sjednat půjčku bez registru

Půjčku bez registru si můžete sjednat u nebankovní finanční společnosti nebo u soukromé fyzické osoby. Sjednání takové půjčky nemusí být vůbec náročné, protože vše pohodlně zařídíte ze svého domova. O půjčku bez registru se standardně žádá online. Nejenže svou žádost odešlete opravdu velmi rychle, ale ani nemusíte dlouho čekat na její schválení. U malých půjček bez registru často probíhá ještě v den podání žádosti. To znamená, že své peníze získáte už do 24 hodin. Když byste měli čekat na prověření záznamů v registrech, schválení půjčky by se protáhlo i o několik dní.

Hlavní výhody půjčky bez registru

  • Rychlé schválení žádosti během 24 hodin
  • Možnost požádat online bez dokládání výpisů z registrů dlužníků
  • Jistota bezproblémového schválení žádosti o půjčku
  • Zohledňuje se pouze vaše aktuální bonita a neřeší se minulé závazky
  • Možnost získat malou i velkou půjčku
  • Půjčky bez registru se často poskytují jako neúčelové, bez nutnosti doložení příjmu a dalšího zajištění

O kolik peněz požádat online

I když se půjčka bez registru vyřizuje online, neznamená to, že nemůžete požádat o vyšší částku. Některé finanční společnosti se zaměřují především na oblast půjček před výplatou. Jejich výše se zpravidla pohybuje do částky 20 000 Kč. Bývá stanoven úvěrový limit, který se žadatelům o půjčky postupně navyšuje. Jedná se o flexibilní půjčky, u kterých nedochází k velkému prověřování zájemců, takže na ně pohodlně dosáhne téměř každý. Zpravidla se poskytují bez nahlížení do registrů dlužníků, což je ale výhoda i pro osoby, které záznam nemají, jelikož půjčka je rychleji schválená.

Bez registru samozřejmě lze požádat i o větší půjčku ve desítkách nebo ve stovkách tisíc korun. Pokud máte záznam, ověřte si vždy u konkrétní finanční společnosti, že vám poskytne půjčku bez problémů. Tyto informace většinou najdete přímo u žádosti nebo pak na jejich webových stránkách v informacích o půjčce nebo v obchodních podmínkách. Bez registru si můžete zařídit účelový i neúčelový úvěr nebo i půjčku zajištěnou nemovitostí.

Využívané registry dlužníků v Čechách

  1. Centrální registr úvěrů
  2. Bankovní registr klientských informací
  3. Nebankovní registr klientských informací
  4. Solus

Tyto čtyři registry působí v České republice a vedou především negativní záznamy o svých klientech. Informace do nich předávají nejen banky, ale také další společnosti, například pojišťovny nebo mobilní operátoři. Pokud tak budete mít dluhy vůči jiné organizaci či firmě, můžete se dostat do registru dlužníků. Vaše dřívější závazky se tedy nemusí týkat pouze úvěrů. Abyste si ověřili, že v registru záznam nemáte, můžete si nechat vyhotovit výpis.

Back To Top