skip to Main Content

SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka ihned úplně každému na účet

SMS půjčka ihned

SMS půjčku vyřídíte i online na PCOkamžitá SMS půjčka je oblíbeným finančním produktem. Jestliže máte hluboko do kapsy a banka vám nenabízí žádný úvěr, který by splnil vaše očekávání, požádejte o SMS půjčku. Tyto půjčky jsou často vyhledávanou alternativou k půjčkám s vyřízením online. A to proto, že vše snadno zajistíte ze svého domova. Při žádosti o půjčku tedy nemusíte nikam chodit. Navíc o ni snadno požádáte i prostřednictvím svého mobilního telefonu, například i cestou do práce nebo na dovolené v zahraničí.

Kde požádat o SMS půjčku

SMS půjčky jsou doménou soukromého finančního sektoru a banky je zpravidla nenabízejí. O tuto půjčku tedy můžete požádat u nebankovní společnosti. Stačí vyplnit a odeslat stručnou žádost. Do žádosti se většinou uvádí jméno a příjmení, adresa a nesmí chybět ani kontaktní údaje – telefonní číslo a e-mail. Jakmile dojde ke schválení žádosti o půjčku, budete informováni finanční společností, která vám následně poskytne peníze způsobem, jaký si sami zvolíte.

Někteří poskytovatelé nabízejí nejprve pouze online půjčku a až při dalších žádostech lze využít půjčky přes SMS. Velkou výhodou zde je, že kvůli půjčce nemusíte nikam chodit a vše vyřídíte během 5 minut. Půjčky se většinou poskytují na menší finanční částku. Často je stanoven úvěrový limit na 10, 15 nebo 20 000 Kč. Při první žádosti může zájemce využít nižší půjčky a úvěrový limit s každou další úspěšně splacenou půjčkou navyšovat. Tak poskytovatel snadno ověří, že patříte mezi bonitní klienty.

Okamžitá půjčka na účet nebo v hotovosti

Jakými způsoby se vyplácí půjčka do výplaty? Peníze si můžete nechat zaslat na bankovní účet nebo vyplatit v hotovosti. Poskytovatelé úvěrů běžně využívají více účtů u různých bank, takže vám peníze pošlou z té, u níž převod proběhne nejrychleji. Ideální jsou převody v rámci jedné banky, jelikož ty se provádějí okamžitě. Další možnost přináší také expresní převod, který rovněž proběhne v rámci jediného dne. Pokud budete chtít půjčku čerpat v hotovosti, můžete si peníze nechat vyplatit na ruku prostřednictvím obchodního zástupce, vyzvednout si je osobně na pobočce společnosti nebo si je nechat zaslat poštovní poukázkou. V posledním zmíněném případě je však neobdržíte ihned po schválení, ale až za několik dnů.

SMS půjčka bez doložení příjmu

S SMS půjčkou ihned se většinou nepojí prokazování příjmu. Některé poskytovatele váš příjem vůbec nezajímá a stačí jim, že poskytnutou půjčku včas splatíte. Další ale vyžadují, abyste alespoň v žádosti vyplnili výši svého příjmu, případně jeho zdroj. Potvrzení od zaměstnavatele požaduje jen málokdo. Okamžité SMS půjčky se totiž většinou poskytují na malé finanční obnosy a jejich vyřízení se tak přirozeně téměř obejde bez papírování.

Náš TIP: Podívejte se i na nebankovní půjčky bez doložení příjmů.

Co musí splnit zájemce o půjčku

  • Finanční společnosti požadují minimální věk 18 let
  • Musíte mít české občanství nebo trvalý pobyt v ČR
  • Nesmíte být v exekuci nebo v insolvenci
  • Vyžaduje se pobírání pravidelného měsíčního příjmu
  • Musíte vlastnit bankovní účet a mobilní telefon

Požadavky na zájemce o půjčku se u jednotlivých poskytovatelů mírně odlišují, proto je určitě dobré vždy hledat konkrétní informace u vybrané půjčky. Podmínky pro poskytnutí SMS půjčky ale nebývají přísné.

Nejnovější články
23Říj 15

Jak vybírat půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou oblíbené mezi žadateli o půjčku, kteří již mají záznam v registru dlužníků, i mezi těmi, kteří mají dobrou platební historii. Tyto půjčky v porovnání s běžnými…

Back To Top