skip to Main Content

Půjčka před výplatou

Rychlá půjčka před výplatou bez nahlížení do registru

Půjčka před výplatou ihned

Rychlá půjčka do výplatyPůjčku před výplatou využije každý, kdo již vyčerpal svůj rodinný rozpočet a chybí mu peníze na každodenní nákupy, nebo nemá jak uhradit nezbytné výdaje na energie, či jiné mimořádné výdaje, které se nečekaně objevily. Půjčky před výplatou jsou čím dál více populární a nabízí se jejich sjednání především u soukromých finančních společností, jelikož většina bank nevyřídí vaši žádost o půjčku tak rychle, abyste peníze měli k dispozici hned v den podání žádosti. Zatímco u mnoha soukromých poskytovatelů s takovou žádostí uspějete.

Půjčka do výplaty pro každého

O půjčku do výplaty může požádat každý, kdo pobírá pravidelný měsíční příjem. Je jedno, zda vaše příjmy plynou ze zaměstnání, ze samostatné výdělečné činnosti, pobíráte mateřskou nebo důchod. Tyto půjčky nebývají nijak omezené. Jediné, co musíte zpravidla splnit, je věk od 18 let a české občanství. Příjmy většinou stačí opravdu minimální, abyste svou půjčku zvládli bez problémů splatit. Jelikož se jedná o mikropůjčku s vyřízením online, tak o ni můžete žádat i opakovaně.

Proč využít mikropůjčku do výplaty

  • Nabízí možnost online sjednání
  • Je určena pro každého ve věku od 18 let
  • Pohodlně pokryje vaše každodenní výdaje
  • Rychle se vyplácí na běžný účet nebo v hotovosti
  • Umožňuje neúčelové čerpání
  • Je bez nutnosti jakékoliv záruky
  • Jakmile peníze splatíte, můžete ji využít i opakovaně

Mikropůjčky do výplaty jsou jedny z nejoblíbenějších úvěrů současné doby. Poskytují se ve výši do 00 000 Kč. Při první žádosti ale často získáte mnohem menší částku – například pouze 8 000 Kč, která vám může být poskytnuta i bez nutnosti sepsání smlouvy. Peníze tak obdržíte ještě v den podání žádosti. Dále se s mikropůjčkou do výplaty většinou pojí jednorázová splatnost. Termín splatnosti se stanoví na dobu maximálně za 30 dní. Pokud ho ale nezvládnete dodržet, je možné si ho u většiny poskytovatelů prodloužit.

Před výplatou požádáte i bez doložení příjmu

Protože se půjčky před výplatou poskytují okamžitě, nemusí žadatelé většinou dokládat výši svých příjmů. Obvykle stačí potvrdit, že nějaký příjem skutečně pobíráte, aby sjednání půjčky proběhlo zodpovědně. Nemusíte tedy žádat svého zaměstnavatele o potvrzení a také si ušetříte cestu na finanční úřad pro potvrzené daňové přiznání. Vyřízení půjčky do výplaty proběhne maximálně diskrétně k vaší spokojenosti. Kromě toho, že se obejdete bez prokazování výše svého příjmu, tak lze často požádat i se záznamem v registru dlužníků, jelikož se do registrů nenahlíží.

Nechte si peníze poslat na bankovní účet

Peníze z půjčky před výplatou získáte převodem na svůj běžný účet, na ruku od obchodního zástupce nebo na pobočce poskytovatele. Také mohou být zaslány poštovní poukázkou na vaši adresu. Nejrychlejší a nejspolehlivější je převod na účet a výplata na ruku. Zde si vyberte způsob, který je pro vás výhodnější. Některé společnosti ale nabízejí pouze bankovní převod. To znamená, že abyste mohli o půjčku vůbec požádat, musíte mít založený běžný účet nebo mít dispoziční právo k účtu jiné osoby. Tento převod téměř vždy probíhá bez problémů a mnoho žadatelů peníze obdrží ještě v den podání žádosti.

Nejnovější články
23Říj 15

Jak vybírat půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou oblíbené mezi žadateli o půjčku, kteří již mají záznam v registru dlužníků, i mezi těmi, kteří mají dobrou platební historii. Tyto půjčky v porovnání s běžnými…

Back To Top